Witte hoeve

Forensenbelasting 2014 en 2015 deel 2

Geplaatst op 02-10-2015  -  Categorie: 2015  -  Auteur: H.J. Blokzijl

Op 1 september melde ik onderstaand nieuws.

 

Nijkerk, 1 september 2015

 

En Ja hoor, weer flikt het GBLT, de instantie die voor de Gemeente Nijkerk de belastingen int, het om in 1 maand tijd 2 x een aanslag voor Forensenbelasting toe te zenden. Eerst ontvang u de aanslag voor 2015 en de week er na die voor 2014, Totaal € 435,00 te betalen per 26 oktober 2015.

Ik heb direct op de website van GBLT.NL en de Gemeente NIJKERK.ORG een klachtenformulier ingevuld en aangegeven dat ze dit niet kunnen maken omdat veel mensen alleen een AOW of een andere uitkering hebben. Ook heb ik aangegeven de 2e aanslag pas eind 2015 te betalen.

Het lijkt mij versrtandig dat wij dit allemaal doen.

 

Vriendelijke groet

Henk Blokzijl

Secretaris

 

Nijkerk, 1 oktober 2014

Op 1 oktober ben ik telefonisch benaderd door mevrouw Arling, Klachtencoordinator van GBLT.

De reden voor de twee aanslagen in een jaar kwam door een tecnhische storing in hun geautomatiseerde systemen.

Het GBLT is ingegaan op mijn verzoek om de tweede aanslag pas per 31 december te betalen. Dit is inmiddels schriftelijk aan mij bevestigd. Wel adviseerde mevrouw Arling mij om onze Leden te adviseren ook met het GBLT contact op te nemen om de betalingsregeling af te spreken omdat men anders gewoon een aanmaning zal ontvangen.

 

DUS ALLEMAAL EVEN CONTACT OPNEMEN MET HET GBLT telefoon 088 - 064 5555 of via email gnilraj.[antispam].@GBLT.nl

 

Wel even doen anders komt u misschien toch in de problemen en dat is wat ik niet graag wil.

 

Vriendelijke groet

Henk Blokzijl

Secretaris